Online Marketing Specialist

W związku z dynamicznym rozwojem jednego z naszych produktów poszukujemy osób na stanowisko Online Marketing Specialist.

Zakres obowiązków:

  • budowanie pozytywnego wizerunku naszych produktów,
  • aktywna działalność w media społecznościowych,
  • planowanie, zarządzanie oraz analiza kampanii marketingowych,
  • opracowywanie oraz publikacja materiałów tekstowych (social media, blog).

Jakich osób poszukujemy:

  • przede wszystkim zaangażowanych, głodnych wiedzy, nastawionych na ciągły rozwój – nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy ;)
  • zainteresowanych nowoczesnymi technologiami oraz chcących związać swoją przyszłość z branżą IT,
  • świetnie odnajdujących się w świecie mediów społecznościowych,
  • dysponujących tzw. lekkim piórem,
  • komunikatywnych,
  • myślących analitycznie,
  • pozytywnie nastawionych do życia,
  • znających język angielski lub niemiecki na poziomie umożliwiającym komunikację poprzez telefon oraz e-mail,
  • mile widziani absolwenci oraz studenci ostatniego roku.

Co oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe adekwatne do umiejętności,
  • pracę w kreatywnym zespole, pobudzającym rozwój zawodowy oraz lubiącym dzielić się wiedzą,
  • uczestnictwo w ciekawych projektach dla największych polskich oraz międzynarodowych marek m.in. z branży finansowej, ubezpieczeniowej oraz nieruchomości,
  • elastyczne godziny pracy,
  • nowoczesne biuro w prestiżowej lokalizacji,
  • świetną atmosferę,
  • chwilę wytchnienia przy konsoli Xbox oraz zimnych napojach ;)

Kilka słów o nas:

Jesteśmy Software Housem tworzącym nowoczesne rozwiązania informatyczne. Pracujemy dla czołowych polskich oraz zagranicznych marek, podmiotów administracji publicznej, ale także małych lokalnych biznesów. W ramach marki WP-Opieka.pl pod naszymi skrzydłami funkcjonuje kilkaset serwisów oraz sklepów internetowych, dla których jesteśmy zewnętrznym działem IT.
Tworzymy zgrany zespół, w którym na pierwszym miejscu są zawsze ludzie. Dołącz do nas!

Zainteresowany? Prześlij nam swoje CV

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Adres e-mail: kariera@udi.com.pl